Zdrowie jest najważniejsze

Szkolenia JIRA w Twojej firmie

Szkolenia można podzielić w zależności od różnych kryteriów. Generalnie jednak najczęściej wyróżnia się te otwarte i zamknięte. Pierwsze dostępne są dla każdego zainteresowanego, bez względu na to, gdzie pracuje i czy w ogóle jest gdzieś zatrudniony. Natomiast zamknięte szkolenia JIRA to często realizowana formuła w nowoczesnych firmach. Sprawdź, dlaczego warto na nie postawić.

Szkolenie dla firm

Na szkolenia JIRA głównie stawiają firmy. Takim podmiotom opłaca się zaprosić szkoleniowców do siebie. W jednym miejscu gromadzą się wszyscy pracownicy, którzy mogą być zainteresowani nowoczesnym oprogramowaniem do zarządzania projektami, a także osoby już zawodowo związane z realizowaniem takich zadań. To bardzo dobra propozycja, którą przedsiębiorstwo może wliczyć sobie w koszty, a poza tym wiele na niej skorzystać. Nic dziwnego, że właściciele i prezesi firm chętnie wydają pieniądze na takie inicjatywy. Jeżeli jednak firma nie jest zbyt duża, wówczas może oddelegować pracowników na szkolenia zewnętrzne. Wówczas dopasowuje się ich termin, a przede wszystkim zakres tematyczny do potrzeb indywidualnych osób. Taka formuła także ma swoje niewątpliwe zalety. Uczestnicy i przedsiębiorcy cieszą się, że program szkoleń jest tak zróżnicowany. Dzięki temu, że na rynku działa tak wiele różnych firm w ofercie można przebierać praktycznie do woli. Dzięki temu dopasowanie potrzeb klienta i możliwości szkoleniowców jest bardzo proste.

Szkolenia są coraz bardziej popularne

W Polsce szczyt popularności szkoleń przypadł kilka lat temu. Obecnie w niektórych firmach pracownicy mają już trochę przesyt pod tym względem. Jednak mimo to warto angażować ich chociażby sporadycznie w takie inicjatywy. Nie muszą być całkiem na serio i wyłącznie z myślą o praktycznych umiejętnościach zawodowych. Można natomiast zaproponować podwładnym chociażby naukę języka migowego czy poszerzenie słownictwa z jakiejś obcej mowy. Jest to ważne, ponieważ pomaga ludziom iść do przodu. Czują się dzięki temu bardziej wartościowi, poprawia się ich nastrój, chęć do pracy, a także wiara we własne możliwości. Dobra firma to przede wszystkim sprawni fachowcy, zorientowani w świecie, którzy chętnie doszktałcają sie i uczestniczą w takich projektach jak szkolenia JIRA.